Iskolánk megrendezte I.Ügyeskedő versenyét 2021.február 25-26-án. Nagy öröm volt számomra, hogy a házi versenyünkre több mint száz műsorszám jelentkezett. Két napon keresztül csodálhattuk gyermekeink felkészültségét. Büszkén kijelenthetem, hogy a produkciók bármelyik nagyváros zeneiskolájában megállták volna a helyüket. Ez tükröződik a minősítések fokozataiban is. A csillogó szemek, a boldog tekintetek, a vidám, felszabadult hangulat higgyék el rendkívül ösztönzően hatott rám és tanáraimra. Tovább haladunk a megkezdett úton. Feltett szándékom, hogy iskolánkat életre szóló meghatározó élménnyé tegyük gyermekeik számára. Szólnom kell arról, hogy ez csak az Önök megtisztelő támogatásával történhet. Köszönöm a közreműködő Szülők segítségét, Ők „édesítették” meg ezt a felejthetetlen két napot.

Gratulálok minden kis muzsikus barátomnak és felkészítő tanáraiknak.

                                                       Tisztelettel:

                                                                         Bodnár Sándor